• Google+

УКРГАЗБАНК запрошує долучитися до благодійної ініціативи «Справа честі» та допомогти українським військовим у лікуванні

20 января 2015 г. — ПАО АБ «Укргазбанк»

УКРГАЗБАНК пропонує депозит «Справа честі», який дозволить кожному вкладнику долучитися до благодійної ініціативи та зробити велику справу – допомогти в лікуванні мужніх співвітчизників, які постраждали захищаючи нашу батьківщину.

Згідно з умовами, 1% річних від суми такого депозиту, УРГАЗБАНК щомісячно направлятиме на рахунок Головного військово-медичного клінічного ордена Червоної Зірки центру «Головний військовий клінічний госпіталь» для благодійної допомоги. Кошти будуть направлені на надання кваліфікованої медичної допомоги пораненим у зоні ведення військових дій, які поступають у госпіталь та для їх максимального забезпечення лікарськими засобами та медикаментами.

«Кожного місяця протягом дії депозитного вкладу банк перераховуватиме кошти на рахунок Головного військового клінічного госпіталю для лікування постраждалих під час військових дій. Хочу зазначити, що УКРГАЗБАНКОМ у рамках благодійної ініціативи «Справа честі» останнім часом вже було перераховано понад 200 тис грн на потреби військових. Впевнений, що це лише початок нашої важливої справи допомоги та підтримки відважних патріотів. На сьогодні це найменше, чим ми можемо віддячити за їхню мужність та героїзм. Запевняю, це не єдина і далеко не остання програма Банку для захисників нашої Вітчизни», – наголосив в.о. Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Відсоткова ставка за депозитом «Справа честі» становитиме до 21% річних, залежно від строку його розміщення. Депозит можуть розміщувати фізичні особи у національній валюті України. Зазначимо, що 1% списується не з клієнта, а є благодійним внеском банку. Вкладник гарантовано отримає суму депозиту та оголошений прибуток за ним.

Комментарии

blog comments powered by Disqus