• Google+

«З Банком «КИЇВ» до успіху» - новий вклад для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

31 июля 2012 г. — ПАО «АКБ «Киев»

Банк «КИЇВ», бажаючи своїм клієнтам нових звершень на професійній ниві, поповнив спектр депозитних продуктів для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців новим вкладом – «З Банком «КИЇВ» до успіху» (термін дії: з 24 липня до 30 вересня 2012 р. включно). Процентна ставка за вкладом у гривні складає до 19,00% річних.

Вклад «З Банком «КИЇВ» до успіху» - це строковий вклад з правом поповнення, кошти на якому розміщуються на строк 64, 92 та 184 дні. Валюта вкладу – гривня. Мінімальна сума вкладу складає 5 000 грн. Виплата процентів по вкладу здійснюється щомісячно.


Видача вкладу у повній сумі або часткова видача коштів з вкладного рахунку до закінчення строку розміщення вкладу прирівнюється до дострокового розірвання Договору за ініціативою вкладника. При достроковому розірванні Договору нарахування процентів проводиться відповідно до фактичного строку розміщення коштів на вкладному (депозитному) рахунку (від дати останнього продовження) за зниженою процентною ставкою у розмірі 2 % річних у гривні.

Комментарии

blog comments powered by Disqus