• Google+

«50 гривень у подарунок від Банку Руский Стандарт»

1 июля 2011 г. — ПАО «Банк Русский Стандарт»

ПРЕЗЕНТАЦІЙНІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ

«50 гривень у подарунок від Банку Руский Стандарт»

1. ОРГАНІЗАТОР РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ «50 гривень у подарунок від Банку Руский Стандарт» (далі — Рекламна Акція)

Організатором Рекламної Акції є ПАТ «Банк Руский Стандарт» (далі по тексту — Організатор). Метою проведення Організатором Рекламної Акції є рекламування власних продуктів споживчого кредитування та підвищення лояльності Клієнтів по відношенню до себе.

2. ТЕРМІНИ І ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ

Рекламна Акція проводиться в період з 01 липня 2011 року по 01 серпня 2011 року (далі — період проведення акції) по всій території Україні.

3. УЧАСНИКИ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ

Учасниками Рекламної Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які в період проведення Рекламної Акції уклали з Організатором договір споживчого кредитування на придбання побутової техніки та електроніки, мобільних телефонів, персональних комп’ютерів, ноутбуків і т.д. (далі — Учасники).

4. УМОВИ УЧАСТІ В РЕКЛАМНІЙ АКЦІЇ

1. Учасники Рекламної Акції протягом періоду її проведення повинні:

1.1. Оформити кредит у ПАТ «Банк Руский Стандарт» на придбання побутової техніки та електроніки, мобільних телефонів, персональних комп’ютерів, ноутбуків і т.д.;

1.2. Оформити пакет послуг «Банк в кармане»;

1.3. В день оформлення кредиту активувати картку «Банк в кармане» у представника Банку або за телефоном гарячої лінії Довідково — інформаційного Центра 0-800-300-880;

2. Учасник може отримати гарантований подарунок по Рекламній Акції тільки 1 раз.

3. Беручи участь в Рекламній Акції, Учасник підтверджує знання і згоду з умовами участі в Рекламній Акції.

4. Сплата податків здійснюється Організатором відповідно до чинного законодавства України.

5. Інформацію про Рекламну Акцію та Офіційні умови проведення Рекламної Акції розміщено на офіційному сайті ПАТ «Банк Руский Стандарт» http:// www.rsb.ua.

5. ПОДАРУНОК

50 гривень на рахунок картки Учасника «Банк в кармане» (далі — гарантований подарунок).

6. ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОДАРУНКУ

Гарантовані подарунки надаються у грошовій формі, при цьому Організатор утримує і надалі перераховує податок на доходи фізичних осіб відповідно до чинного законодавства України. Організатор здійснює перерахування грошових коштів у сумі 50 гривень на картковий рахунок (2625) пакета послуг «Банк в кармане» протягом 3-х банківських днів.

Особи можуть отримати детальну інформацію по питаннях, що цікавлять, за тел. 0-800-300-880 (цілодобово, безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів).

7. Акція проводиться тільки у точках продажу , де присутній співробітник ПАТ «Банк Руский Стандарт», в магазинах-партнерах, які працюють під наступним торговельними марками:

- Фокстрот;

- Фоксмарт;

- Ельдорадо;

- Технополіс;

- Вікотек;

- Алло.

Комментарии

blog comments powered by Disqus