• Google+

Банк «Хрещатик»: з нами зробити свята незабутніми просто

24 декабря 2012 г. — ПАО КБ «Хрещатик»

Зробити новорічні та різдвяні свята справді дивовижними і незабутніми для рідних, близьких та партнерів  дуже просто – банк «Хрещатик» пропонує клієнтам та всім бажаючим низку продуктів, які не лише є універсальними і можуть задовольнити потреби будь-якої категорії населення, а й стануть чудовими подарунками до свят.

Наразі, до 31 грудня п.р.подовжено дію депозитної акції «Новорічний гостинець». Як зазначила Марина Нестеровська, директор департаменту роздрібного бізнесу банку, «клієнтоорієнтованість наших депозитних програм у поєднанні з трендами ринку роблять їх особливо привабливими для наших клієнтів, що підтверджується досягнутими результатами.  Так, зі 161,4 млн грн залучених у грудні вкладів 49,5%  було вкладено саме на "Новорічний гостинець", що і сприяло рішенню щодо його подовження».

Детальніше про умови цієї акційної пропозиції див. на сторінці сайту: http://www.xcitybank.com.ua/service/privateperson/deposits/23

Також до кінця року триватиме акційна пропозиція “Розкішний Платинум”, що задовольнить смаки найвибагливішихклієнтів — картка  преміум-класу “Платинум+” міжнародної платіжної системи Visaу поєднанні зі спеціальним пакетом комплексного обслуговуванням дасть змогу їхнім власникам дійсно почуватися на території розкоші завдяки переліку пропозицій, програм і пільг, що надаються у рамках цього пакетного VIP-обслуговування.

Детальніше про акцію див.: http://www.xcitybank.com.ua/service/privateperson/paycards/success_MC/

Для тих, хто бажає підкреслити подарунком свій вишуканий смак і статус, банк «Хрещатик» пропонує  інвестиційні срібні монети «Рік Змії», емітентом яких виступає один з лідерів монетного карбування у світі — Монетний двір м. Перт (Австралія). Монети «Рік Змії» вагою 1 трійська унція кожна представлено чотирма видами. Тож, справжні цінителі мистецтва монетного карбування можуть підібрати подарунок на будь-який смак і з урахуванням фінансових можливостей.

Детальна інформація на сайті банку за посиланням: http://www.xcitybank.com.ua/ukr/service/privateperson/coins/ 

Комментарии

blog comments powered by Disqus