• Google+

Банк «КИЇВ» подовжив дію та збільшив строки розміщення за вкладом «Прибутковий»

31 июля 2012 г. — ПАО «АКБ «Киев»

Банк «КИЇВ» подовжив дію вкладу «Прибутковий» для фізичних осіб до 30 вересня 2012р. включно та збільшив строки розміщення за цим вкладом. З 24 липня 2012р. вклад розміщується на 32, 64, 92, 274 та 550 дні.

Вклад «Прибутковий» – це строковий вклад без можливості поповнення. Валюта вкладу – гривня, долар США, євро. Мінімальна сума вкладу складає 1 тис. грн., 100 доларів США, 100 євро. Відсоткова ставка за вкладом - до 20% річних у гривні, до 9% річних у доларах США та до 5,5% у євро.

Для постійних клієнтів Банк «КИЇВ» надає бонус – 0,5% у гривні додатково до базової ставки! Бонус отримають ті клієнти, які по закінченню строкового банківського вкладу, відкривають новий вклад на строк від 64 календарних днів. При цьому сума нового вкладу повинна дорівнювати або перевищував суму вкладу, що закінчився.

Виплата процентів по вкладу здійснюється в кінці строку розміщення грошових коштів. Повне або часткове повернення коштів з вкладу до закінчення строку залучення прирівнюється до дострокового розірвання Договору за ініціативою вкладника. При дострокову розірванні Договору нарахування процентів проводиться відповідно до фактичного строку розміщення коштів на вкладному рахунку за зниженою процентною ставкою:

Комментарии

blog comments powered by Disqus