• Google+

Банк «Надра» визначив переможців акції «Фінансовий туризм»: приз - путівка на екзотичні острови

13 июня 2013 г. — ПАО «КБ «Надра»

5 червня серед вкладників банку «Надра» відбувся розіграш туристичних путівок на Мальдіви.

Згідно з умовами акції, переможці визначилися за номером договору шляхом відбору випадкових чисел.

«Коли півтора місяці тому я відкривала депозит, то навіть не очікувала, що виграю сертифікат на подорож, та ще й на Мальдіви, - розповіла одна з переможців акції, жителька Запоріжжя, Олена Винокурова. - З банком «Надра» я почала співробітництво в рамках зарплатного проекту більше двох років тому. З тих пір довіряю тільки цьому банку, навіть батьків перевела на обслуговування саме в банк «Надра». Спасибі банку, який допоміг і додатковий дохід отримати, і шикарну відпустку для мене організувати».

Нагадаємо, що в акції брали участь клієнти банку, які оформили з 18 березня по 31 травня депозит «Фінансовий туризм» під 11% річних у доларах США, 9% в євро або 20% у гривні терміном на 6, 9 або 12 місяців.

«Сьогодні це один з найбільш популярних банківських продуктів на фінансовому ринку України, - зазначає Сергій Козлов, директор з роздрібного бізнесу банку «Надра». - І те, що з початку року цей продукт поповнив депозитний портфель банку «Надра» на 870 млн грн, - найкращий доказ того, що продукти, які пропонує банк «Надра», дійсно відповідають потребам наших громадян».

У цілому, депозитний портфель фізичних осіб банку «Надра» на даний момент складає 3,5 млрд грн.

Комментарии

blog comments powered by Disqus