• Google+

Давайте разом зробимо Україну чистою!

8 апреля 2011 г. — ПАО «Фидобанк»

Шановні Клієнти!

СЕБ Банк запрошує Вас приєднатись до всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою!», яка відбудеться 16 квітня одночасно у багатьох містах України.

«Зробимо Україну чистою!» - це національна акція, яка проходить в рамках міжнародного екологічного руху «Let's Do It!». Це громадянська ініціатива, яка поза політикою і поза комерцією, і головна ідея якої - зміна ставлення людей до світу, в якому ми живемо, до нашої землі.

Ми рідко замислюємося над тим, як людська діяльність впливає на нашу планету, і в той час, коли природа навколо нас гине, а нашій землі потрібна допомога, багато хто вважає, що ці проблеми повинен вирішувати хтось інший, або ж що ці проблеми не стосуються його особисто.

Але, насправді, кожен з нас вже сьогодні робить свідомий вибір, в якому світі жити, яку пити воду, яким повітрям дихати та що залишити дітям. Це неправда, що від нас нічого не залежить! Разом ми можемо змінити дуже багато, і навколо нас багато небайдужих людей! Від кожного з нас залежить, яким стане перший крок всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою!»

Давайте всі разом 16 квітня підтримаємо національний екологічний проект, вийдемо на прибирання самі і приведемо своїх рідних, друзів і знайомих. Давайте разом покажемо приклад тим людям, які ще не усвідомили, що їх життя і здоров'я залежать від навколишнього середовища, в якому всі ми живемо!

СЕБ Банк запрошує всіх бажаючих приєднатись до всеукраїнського прибирання, яке відбудеться 16 квітня!

Ознайомитися з проектом Ви можете на сайті http://letsdoit.org.ua , а в розділі «Контакти» Ви знайдете перелік міст, в яких вже створені ініціативні групи, і контакти регіональних координаторів. Також кожен з нас може сам створити ініціативну групу в своєму рідному місті.

Давайте разом зробимо Україну чистою!

Комментарии

blog comments powered by Disqus