• Google+

ФІДОБАНК дарує новорічні подарунки своїм вкладникам

5 декабря 2012 г. — ПАО «Фидобанк»

З 3 грудня по 31 грудня 2012 року клієнти ФІДОБАНКу, які відкриють акційний депозит в доларах США, отримують новорічний подарунок – сертифікат на електронні гроші.

Прибутковість за депозитом «Капітал» в доларах США становить до 9% річних, мінімальна сума вкладу 100 доларів США, термін розміщення коштів від 1 до 24 місяців.

Для гарантованого отримання подарунку клієнту необхідно оформити депозит з мінімальною сумою вкладу від 1000 доларів США. Кожному такому вкладнику ФІДОБАНК дарує сертифікат на електронні гроші, який можна використовувати на сайті платіжної системи MoneXy (www.monexy.ua) для оплати послуг мобільних операторів, послуг Інтернету та телебачення, покупки залізничних квитків, а також ігор та розваг. Номінал сертифіката становить 250 грн.

«Приготування до новорічних свят найчастіше вимагають додаткових витрат, саме тому ми зробили сюрприз для наших вкладників і даруємо їм грошові подарунки, якими клієнти можуть розпорядитися на свій розсуд, – зазначає Іван Істомін, заступник Голови Правління ПУАТ «ФІДОБАНК». – А оскільки ФІДОБАНК – це інноваційний банк, ми надаємо нашим клієнтам можливість використовувати електронні гроші, так як цей спосіб платежів набуває масового характеру серед користувачів інтернет-ресурсів».

Акція триватиме до 31 грудня 2012 року у всіх відділеннях ФІДОБАНКу.

Комментарии

blog comments powered by Disqus