• Google+

КРЕДОБАНК розпочав акційну програму кредитування бізнесу

22 июля 2011 г. — ПАО «Кредобанк»

КРЕДОБАНК розпочав акційну програму кредитування українських підприємств із суттєвим зниженням відсоткових ставок. Адже завдяки підтримці потужного стратегічного інвестора та значного обсягу залучених депозитів КРЕДОБАНКом сформована міцна ресурсна база, що дозволяє здійснювати активне кредитування корпоративного сектора України на умовах, що суттєво вигідніші за ті, які пропонують більшість банків.

– Умови запровадженої акції передбачають надання підприємствам-юридичним особам кредиту на поповнення обігових коштів в національній валюті із відсотковою ставкою від 13,5 % річних, – розповідає Марцін Куксіновіч, Заступник Голови Правління КРЕДОБАНКу відповідальний за вертикаль бізнесу. – Це дозволяє клієнтам банку з найменшими витратами задовольнити потреби підприємства у фінансових ресурсах та сприяє розвитку їхнього бізнесу. Ми вважаємо, що це одна з найбільш привабливих пропозицій для бізнесу на кредитному ринку України.

Дуже вигідні умови запропонував КРЕДОБАНК і по валютних кредитах. Підприємства, які здійснюють експортні операції та отримують доходи в іноземній валюті, можуть скористатися кредитними ресурсами як на поповнення обігових коштів, так і на інші інвестиційні потреби, вартість яких буде становити від 7,15% в доларах США та від 6,15% в євро.

– Крім великих корпоративних клієнтів, скористатися цією кредитною пропозицією можуть також підприємства малого та середнього бізнесу. Головне, щоб ці позичальники мали хороший фінансовий стан та позитивну кредитну історію, – підкреслив Марцін Куксіновіч.

Термін кредитування згідно умов акції складає від 9 до 12 місяців. Додаткову економію клієнти можуть отримати також за рахунок комісій, які банк, готуючи акційні умови кредитування, переглянув у бік зменшення.

Комментарии

blog comments powered by Disqus