• Google+

Клієнти Ощадбанку стали переможцями національної маркетингової кампанії Visa “Спробуйте – вам сподобається!”

10 марта 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

Ощадбанк і компанія Visa оголосили переможців чергового етапу національної маркетингової кампанії «Спробуйте – вам сподобається!».

Кампанія для держателів зарплатних карток Visa та Visa Electron розпочалася в Україні 1 листопада 2010 року і триватиме до 30 квітня 2011 року. Всі клієнти Ощадбанку, які просто скористаються карткою Visa для оплати товарів і послуг у торгово-сервісних підприємствах України у період дії кампанії, автоматично стають учасниками розіграшу призів і мають можливість виграти один із 600 призів по 500 гривень кожний. Визначення переможців відбувається шляхом випадкового вибору серед кодування транзакцій по картках, інформацію про які надають банки-учасники.

Уже 30 держателів карток Visa, випущених Ощадбанком, із різних регіонів України встигли оцінити переваги використання своїх карток Visa для оплати щоденних покупок і стали переможцями кампанії “Спробуйте – вам сподобається!” Призи номіналом 500 гривень кожний були зараховані на картки Visa переможців акції.

Проведення кампаній, подібних до «Спробуйте – вам сподобається!», допомагає Ощадбанку і компанії Visa підвищувати обізнаність українців про картки Visa як зручний і надійний платіжний засіб, стимулювати використання платіжних карток у торгово-сервісних підприємствах, і таким чином, робити свій внесок у розвиток фінансової культури і ринку безготівкових платежів України.

«Спільна кампанія з Visa «Спробуйте – вам сподобається!» має на меті довести українцям незаперечні переваги платіжної картки, яка дає змогу бути мобільним не тільки в сенсі швидкого доступу до грошових коштів. Ми хочемо, щоб наші клієнти, крім зняття готівки, активно використовували свої картки для розрахунків у торгово-сервісній мережі.

Платіжна картка повинна міцно увійти в побут українців нарівні з готівковими грошовими коштами», - повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

“Мета маркетингової компанії «Спробуйте – вам сподобається!» — допомогти держателям карток відчути переваги оплати карткою Visa і підштовхнути їх використовувати картки для широкого спектра платежів, таких як щоденні покупки, оплата комунальних послуг, мобільний зв''язок, а також покупки в мережі Інтернет, — відзначила
Світлана Георбелідзе, голова представництва Visa в Україні.

— Ми впевнені, що як тільки держателі карток Visa спробують використовувати картки для оплати, вони оцінять як зручність, простоту і швидкість електронних платежів, так і цінні призи, запропоновані Visa і банками-партнерами”.

Кампанія триває, таким чином, кожний клієнт Ощадбанку – держатель зарплатних карток Visa і Visa Electron – має не тільки можливість здійснювати покупки з комфортом, але і шанс отримати на свою картку 500 гривень. Спробуйте — вам сподобається.

Комментарии

blog comments powered by Disqus