• Google+

ПАТ «Укрсоцбанк» провів другий розіграш акції "Будь в грі!"

23 мая 2012 г. — ПАО «Укрсоцбанк»

15 травня 2012 року відбувся другий з трьох розіграшів за результатами рекламної акції «Будь в грі!», що розпочалася 01 березня 2012 року та триватиме до 31 травня 2012 року.

Під час проведення розіграшу для визначення переможців було сформовано комісію, яка складалася із представників Банку та незалежного спостерігача. Результати визначення переможців акції були завірені нотаріусом.

Учасниками даного розіграшу стали фізичні особи, що здійснили зі свого поточного або карткового рахунку в ПАТ «Укрсоцбанк» хоча б одну видаткову операцію з переказу коштів, оплати товарів/ робіт/ послуг у торгово-сервісних підприємствах, пристроях самообслуговування (терміналах самообслуговування, банкоматах та ін.) та з використанням мережі Інтернет (включаючи поповнення рахунку номерів мобільних телефонів, сплату комунальних платежів та ін.) на суму, що дорівнює або більше 100 грн. (або 15 доларів США, або 10 євро).

Кожен учасник отримав шанс стати одним з 11 щасливчиків, що матимуть право придбати 2 квитки на футбольні матчі за акційною ціною 1 грн. за квиток.

За результатами проведення розіграшу право на придбання 2-х квитків на футбол за акційною ціною 1 грн. за квиток одержують:

1. ПЕРВАК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ, Київ;
2. БУТНИК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА, Одеса.;
3. КАЛУГІНА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА, Київ;
4. ВАСИЛЕНКО ОКСАНА МИКОЛАЇВНА, Київ;
5. ДРОБОТ ГАННА ІВАНІВНА, Дніпропетровська обл.;
6. ПІНІГІНА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА, Крим;
7. СЛУЦЬКА ОЛЕНА ІВАНІВНА, Київ;
8. СОЛОШЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, Кіровоградська обл.;
9. ПЛІСКО СВІТЛАНА ПЕТРІВНА, Чернігівська обл.;
10. СЕРДЮК ВІРА ОЛЕКСАНДРІВНА, Київ;
11. ЛУТАЙ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ, Київ.

Акція триватиме до 31 травня 2012 року та буде проведено ще один розіграш.. Використайте свій шанс отримати право придбати квитки на футбольний матч, що відбудеться у 2012 році в Україні за акційною ціною 1 грн. за квиток.

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, щиро вітає всіх переможців та бажає їм побільше приємних сюрпризів у житті, а також нових подарунків під час участі в акціях UniCredit Bank™!

Комментарии

blog comments powered by Disqus