• Google+

ПАТ «Укрсоцбанк» провів розіграш по спеціальній пропозиції з розрахунково-касового обслуговування для клієнтів мікро- та малого бізнесу «EURO Преміум»

23 мая 2012 г. — ПАО «Укрсоцбанк»

18 травня 2012 року відбувся розіграш серед представників мікро- та малого бізнесу, які скористалися спеціальною пропозицією з розрахунково-касового обслуговування «EURO Преміум», що проводилась з 01 лютого 2012 року до 30 квітня 2012 року. Під час проведення розіграшу для визначення переможців було сформовано комісію, яка складалася із представників Банку та незалежного спостерігача. Результати визначення переможців кампанії були завірені нотаріусом.

Учасниками даного розіграшу стали представники мікро- та малого бізнесу, які відкрили рахунки на умовах тарифного пакету «EURO Преміум» у період дії спеціальної пропозиції.

Кожен учасник одержав одну ювілейну монету, виготовлену з нейзильберу номіналом 5 гривень, присвячену УЄФА ЄВРО 2012™, а також шанс стати одним з 15 щасливчиків, яким дістанеться право на придбання 2-х квитків на футбольний матч УЄФА ЄВРО 2012™, що відбудеться у 2012 році в Україні, за акційною ціною 1 грн. за квиток.

За результатами проведення розіграшу право на придбання 2-х квитків на футбол за акційною ціною 1 грн. за квиток одержують:

1. ТОВ «Дексмін»;
2. ТОВ «Металелектромаш»;
3. ТОВ «АВТОРИТЕТ-2010»;
4. ТОВ «Сабріна Рітейл»;
5. ТОВ «Ектів Енерджі Україна»;
6. ПП «ДРАФТ»;
7. ПАТ «Соколівський кар`єр»;
8. ПП «Агро - Олімп 2006»;
9. Представництво МГУ в Криму;
10. ПП «Компанія Бук»;
11. ТОВ «ЮК «Укрфінконсалтінг»;
12. ТОВ ВКП «Сумщина»;
13. ТОВ «СВС І КО»;
14. ПФ «Стройіндустрія»;
15. ФОП Оганесян Саркіс Едікович.

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, щиро вітає всіх переможців та бажає їм побільше приємних сюрпризів у житті, а також нових подарунків під час участі в акціях UniCredit Bank™!

Комментарии

blog comments powered by Disqus