• Google+

ПАТ «Укрсоцбанк» стартує із акцією «Я та футбол» у соціальних мережах

29 февраля 2012 г. — ПАО «Укрсоцбанк»

ПАТ «Укрсоцбанк», який працює від торговою маркою UniCredit Bank™, стартує із акцією «Я та футбол» у соціальних мережах, прийнявши участь у якій учасники офіційних груп Банку матимуть можливість виграти квитки на UEFA EURO 2012™ або ексклюзивні пам’ятні монети.

Акція проводиться у період з 01 березня 2012 року по 07 травня 2012 року в соціальних мережах facebook.com, vkontakte.ru, odnoklassniki.ru та plus.google.com. Учасники акції повинні зареєструватися в офіційних групах Банку та надіслати однохвилинні відео-сюжети на адресу [email protected] протягом вказаного періоду.

Скликане журі із 40 найцікавіших відео сюжетів обиратиме по 2 найкращих сюжети у кожній з соціальних мереж: facebook.com, vkontakte.ru та odnoklassniki.ru., господарі яких стануть переможцями квитків на матч «Україна-Швеція» 11 червня 2012 року.

До складу почесного журі входитимуть такі видатні особистості у світі футболу як Артем Франков, головний редактор журналу «Футбол», Юрій Карман, головний редактор газети «Команда», а також Олександр Кучерявий, керівник по роботі з корпоративними клієнтами UEFA EURO 2012™, Юрій Барабаш, директор департаменту з організації заходів UEFA EURO 2012™ та Борис Тимонькін, Голова Правління ПАО «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™.

За словами Артема Франкова: «Друзі, давайте не сприймати Євро як бурульку, що звалилася нам на голову, але й приймати активну участь у ньому! Головне – своєю власною присутністю на трибунах. Роздобути квитки на матчі Євро, особливо ті, в яких наша збірна приймає участь – справа не з легких, а до того ж ще й досить коштовна. А тут – розкішний шанс і гріх ним не скористатися! Ще й – підтримати Україну на повну силу своєї горлянки, свого серця, своєї душі!».

Переможці будуть оголошені протягом 3 робочих днів після закінчення голосування в групах «UniCredit Bank Україна» в соціальних мережах та на сайті Банку.

У рамках національного спонсорства UEFA EURO 2012™ в Україні Банк, окрім конкурсу «Я і футбол» у соціальних мережах, розпочав широкомасштабні продуктові кампанії для фізосіб та малого бізнесу, за умовами яких клієнти також мають змогу стати власниками цікавих призів, серед яких квітки на вирішальні матчі, ювілейні монети та інше.

Комментарии

blog comments powered by Disqus