• Google+

Піреус Банк проводить акцію для юридичних осіб та приватних підприємців

24 июня 2009 г. — ПАО «Пиреус Банк МКБ»

Підприємці отримали можливість відкривати поточні рахунки безкоштовно!

Піреус Банк запровадив спеціальну акцію для представників малого та середнього бізнесу. Починаючи з червня юридичні особи та фізичні особи-підприємці мають можливість відкривати поточні рахунки у нових відділеннях Піреус Банку безкоштовно. Відтепер підприємці зможуть економити 100 грн. на кожному рахунку, що відкривається.

За словами директора роздрібного бізнесу Піреус Банку Крістоса Ктенідіса, дана акція спрямована, в першу чергу, на підтримку малого та середнього бізнесу, а також фізичних осіб-підприємців. «Группа Піреус Банку в країнах своєї діяльності традиційно сфокусована на врахуванні потреб малого та середнього бізнесу та намагається підтримувати цей сектор, оскільки він є однією з головних рушійних сил економічного зростання», – сказав пан Ктенідіс. Разом з тим, акцією можуть скористатися усі юридичні особи.

Акція триватиме до 9 вересня 2009 р. Нові відділення Піреус Банку розташовані в усіх регіонах присутності банку. За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до найближчого відділення Піреус Банку або заталефонуйте на інформаційну лінію 8 800 30 888 08 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

Комментарии

blog comments powered by Disqus