• Google+

Піреус Банк в Україні проводить акцію для малого та середнього бізнесу

23 января 2010 г. — ПАО «Пиреус Банк МКБ»

З 25 січня 2010 р. нові клієнти-представники МСБ зможуть протягом місяця обслуговувати свої банківські рахунки безкоштовно

Піреус Банк в Україні проводить акцію для представників малого та середнього бізнесу (МСБ). Згідно умов акції, яка триватиме з 25 січня до 1 квітня 2010 р., нові клієнти-юридичні особи та фізичні особи-підприємці зможуть скористатись спеціальними умовами за тарифним пакетом «Легкий старт»:

- відкриття рахунку – безкоштовно;
- ведення рахунку протягом першого місяця обслуговування – безкоштовно;
- установка та користування системою Piraeus Online Banking – безкоштовно.

Скористатись акційними умовами можуть представники малого та середнього бізнесу: фізичні особи-підприємці та юридичні особи з річним обсягом продажів до 100 млн грн. Акція діє в усіх відділеннях Піреус Банку в Україні.

За словами керівника управління малого та середнього бізнесу Піреус Банку в Україні Руслана Співака, банк надає новим клієнтам можливість почати обслуговування з мінімальними витратами і відчути переваги співпраці з Піреус Банком вже зараз. Серед головних переваг: висока якість та швидкість обслуговування, здійснення платежів день-у-день, конкурентні тарифи на банківські послуги та наявність сучасної системи дистанційного керування рахунками Piraeus Online Banking. «Група Піреус Банку має традиційно сильні позиції у сегменті малого та середнього бізнесу – на цю категорію припадає майже половина загального кредитного портфелю Групи. В усіх країнах своєї присутності Піреус Банк приділяє особливу увагу обслуговуванню малого та середнього бізнесу. Така ж стратегія прийнята і в Україні», – повідомив P. Cпівак.

Комментарии

blog comments powered by Disqus