• Google+

Проведення спільної благодійної акції ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» та БФ «Відкриті серця України» – «Милосердний Валентин»

1 февраля 2011 г. — ПАО «Первый Инвестиционный Банк»

Загальновідомо, що на сьогодні хвороби системи кровообігу в Україні є основною причиною передчасної смертності населення. Особливе занепокоєння викликає тенденція щодо зростання показників серцево-судинної смертності у найбільш продуктивному віці 30-59 років, тобто у віці, коли людина має базову освіту, набула певного досвіду, і, відповідно, більше може віддавати суспільству. Саме населення цього віку значною мірою формує національний продукт, несе відповідальність за утримання дітей, людей похилого віку і непрацездатних.

Благодійна фундація «Відкриті серця України», маючи намір активно долучитися до боротьби з передчасною смертністю від хвороб системи кровообігу, спільно з ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» ініціює проведення благодійної акції «Милосердний Валентин».

Девіз акції – «Любов рятує серця»

В період з 24 січня по 14 лютого 2011 року, до Дня Святого Валентина (День усіх закоханих) буде виготовлено і розповсюджено через відділення ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» 5 000 листівок-«валентинок» з тематичним дизайном.
Свою підтримку акції надає відома українська співачка Ірина Розенфельд.

Всі зібрані під час акції кошти спрямовуються на придбання обладнання для діагностування серцево-судинних захворювань. Це обладнання за рекомендацією Міністерства охорони здоров’я України буде передане в один із загальнодоступних державних медичних закладів.

Комментарии

blog comments powered by Disqus