• Google+

Путівки до санаторію пенсіонерам від РАДИКАЛ БАНКу

6 июля 2012 г. — ПАО «Радикал Банк»

05 липня 2012 року проведено перший розіграш в рамках акції «Будь багатим та здоровим!» серед клієнтів Банку, які в період з 05 червня по 27 червня 2012 року відкрили пенсійний картковий рахунок у Банку та оформили депозит.

Під час розіграшу було розіграні 2 путівки до санаторія «Березовий Гай», що знаходиться в курортній зоні м. Хмельник – 14 днів відпочинку, 5-ти разове харчування, діагностика та лікування – все це дозволить переможцям покращити стан свого здоров'я та відпочити.

Першим переможцем стала Валентина Володимирівна (1926 року народження) – вчителька села Петропавлівська Борщагівка. «Ніколи нічого не вигравала, - зізнається Валентина Володимирівна, - Дякую Вам, РАДИКАЛ БАНК, завжди такі привітні, все розкажуть, підрахують, допоможуть та пояснять. Вже 2 роки розміщую у вас депозити. Щиро вам дякую за таку можливість!». Другий переможець побажав не відкривати свої дані.

Колектив Банку вітає всіх переможців першого етапу акції «Будь багатим та здоровим!» та бажає здоров'я, вдачі, фінансових успіхів і благополуччя!

Нагадуємо, що акція триває, і, незабаром буде наступний розіграш по результатам липня місяця.

Комментарии

blog comments powered by Disqus