• Google+

РАДИКАЛ БАНК запрошує взяти участь в акції «Місяць з пакетом РКО «Все включено»

31 мая 2013 г. — ПАО «Радикал Банк»

З 22 травня по 01 липня 2013 року РАДИКАЛ БАНК проводить акцію для нових клієнтів корпоративного бізнесу «Місяць з пакетом РКО „Все включено".

В цілому тарифний пакет «Все включено» від РАДИКАЛ БАНКУ дозволяє клієнтам оптимізувати щомісячні витрати на розрахунково-касове обслуговування.

Переваги тарифного пакету «Все включено»

Оптимізує щомісячні витрати клієнтів на розрахункове обслуговування та переводить ці витрати з категорії непрогнозованих та змінних у фіксовані та постійні.

Дає змогу клієнтам ретельно прогнозувати фінансові результати від поточної діяльності та зменшувати їх долю в валових витратах за рахунок збільшення об'ємів та кількості операцій.
ВІДСУТНЯ плата за відкриття поточного рахунку, проведення платежів в операційний час, за підключення та супровід «Клієнт — Банку»

Щомісячна абонплата за розрахункове обслуговування — 250 грн.

Відкривши у РАДИКАЛ БАНКУ тарифний пакет «Все включено», новий клієнт Банку у період дії акції «Місяць з пакетом РКО „Все включено" має можливість отримати безкоштовно одну грошову чекову книжку та одну корпоративну карту Maestro (видача готівкових грошових коштів в установах та банкоматах ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» — 0,6%).

Переваги акційної пропозиції:

Докладніше – на сайті Банку за посиланням http://radicalbank.ua/aktsiji/korporativnim-kliyentam/misiats-c-package-rko-all-inclusive/ та за телефоном 044 406 59 37.

Комментарии

blog comments powered by Disqus