• Google+

Розфарбуй осінь яскравими барвами разом з Банком «Фінанси та Кредит»!

20 июля 2009 г. — ПАО «Банк «Финансы и Кредит»

Середина літа - це пора, коли паралельно з власним відпочинком активно худне і Ваш гаманець. Щоб комфортно зустріти осінь і залишити в пам'яті лише чудові літні моменти, психологи радять заздалегідь подумати про «майбутнє» своїх заощаджень. З цією метою Банк «Фінанси та Кредит» оголошує про старт нової депозитної акції - «Осінні барви»!

За словами заступника начальника Управління продажів продуктів роздрібного бізнесу Банку «Фінанси та Кредит» Людмили Радченко: «Осінні барви» - це літній подарунок Банку тим клієнтам, які хочуть зустріти осінь у повній бойовій готовності! З 20 липня 2009 року по 31 жовтня 2009 року включно клієнти, які розміщують або перерозміщують кошти на депозитні вклади в національній та іноземній валюті (крім вкладів Ф&К «Депозитна лінія», Ф&К «Перспектива», Ф&К «Золотий», Ф&К «Довгостроковий», Ф&К «Блискуча сімка» і Ф&К «Актуальний») - долари США, євро, гарантовано отримують акційний бонус - від 0,5% до 2% до чинної відсоткової ставки за договором, розмір якої залежить від строку та валюти вкладу».

Сміливо вирушайте на відпочинок, адже після нього на Вас очікуватимуть не лише сонячні фотографії та сувеніри, а й вигідні інвестиції!

Комментарии

blog comments powered by Disqus