• Google+

Спеціальна пропозиція по депозитах: «45 днів» від Universal Bank

3 декабря 2008 г. — ПАО «Универсал Банк»

З 1 по 31 грудня 2008 року для фізичних осіб Universal Bank вводить спеціальну депозитну пропозицію: «Депозит на 45 днів» з виплатою відсотків в кінці терміну, що допоможе вкладникам своєчасно та вільно планувати свій бюджет.

Нові короткострокові депозити від Universal Bank на 1-2 місяці також містять вигідні умови розміщення коштів для вкладників: так, мінімальна сума вкладу для фізичних та юридичних осіб складає 1000 і 5 000 грн. відповідно. При вкладі в гривнях відсоткова ставка досягає 17.00%, в іноземній валюті - 11.00% і 11.50% в доларах США та євро відповідно.

«Universal Bank пропонує своїм клієнтам лінію строкових вкладів, диференційованих по термінах залучення, періодичності виплати відсотків та прибутковості. Ми враховуємо потреби всіх категорій населення України в існуючій економічній ситуації. У грудні банк підвищує відсоткові ставки по короткострокових депозитних програмах для фізичних та юридичних осіб, приватних підприємців, пенсіонерів, з щомісячною виплатою відсотків, а також з виплатою відсотків в кінці терміну. Universal Bank пропонує різноманітні депозитні програми, серед яких наш клієнт може вибрати найбільш оптимальну», - говорить Маммадов Муса, Директор департаменту депозитів.

Комментарии

blog comments powered by Disqus