• Google+

Спеціальна пропозиція від Піреус Банку та компанії «Київстар» – «Інтернет з бонусом та модем»

22 июля 2010 г. — ПАО «Пиреус Банк МКБ»

Представники малого та середнього бізнесу, які відкриють рахунок в Піреус Банку, отримають до 1000 бонусних мегабайтів Інтернету та можливість придбати 3G модем за 1 грн.

Піреус Банк в Україні спільно з компанією «Київстар» розробив пропозицію для представників малого та середнього бізнесу «Інтернет з бонусом та модем». Згідно з умовами акції підприємці, які відкриють рахунок в Піреус Банку та почнуть обслуговуватись в банку за будь-яким тарифним планом, отримають можливість скористатися спеціальною пропозицією від «Київстар Бізнес»: щомісяця отримувати від 10 до 1000 бонусних мегабайтів мобільного Інтернету, в залежності від обраного Інтернет-пакету, а також придбати 3G модем за пільговою ціною 1 грн. (за умови підписання додаткової угоди з компанією «Київстар»).

«Ми розуміємо, наскільки важливу роль відіграє Інтернет в сучасному бізнесі, – розповідає начальник управління малого та середнього бізнесу Піреус Банку в Україні Руслан Співак. – Управління рахунками, доступ до електронної пошти та корпоративних систем сьогодні є необхідними не тільки з робочого місця, а і з будь-якої точки світу. Саме тому ми об’єднали свої зусилля з лідером ринку телекомунікацій, компанією «Київстар», з метою розробки спеціальної пропозиції з управління власним бізнесом за допомогою мобільного Інтернету.

Для того, щоб скористатися акційною пропозицією, необхідно відкрити рахунок в будь-якому з відділень Піреус Банку, одержати у відділенні сертифікат на отримання спецпропозиції та завітати до одного з центрів обслуговування абонентів «Київстар» або до дилерів «Київстар». Причому кожен клієнт Піреус Банку (юридична особа або фізична особа–підприємець) може отримати до п’яти акційних сертифікатів. Сертифікати дійсні до 15 грудня 2010 р.

За словами Руслана Співака, дана пропозиція є наступним кроком у реалізації комплексної програми по залученню малого та середнього бізнесу на обслуговування в банк.

«Наразі у підприємців є можливість скористатися перевагами тарифного пакету «Легкий старт», який надає право отримати безкоштовно п`ять послуг та сервісів банку: відкриття мультивалютного рахунку, ведення рахунку протягом перших 6 місяців обслуговування, відкриття рахунку “Бізнес+”, обслуговування в системі інтернет-банкінгу та здійснення 10 електронних вихідних платежів», – повідомив Р. Співак.

Комментарии

blog comments powered by Disqus