• Google+

Сумське облуправління Ощадбанку підбило підсумки акції „Зима-чарівниця”

14 марта 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

В Сумському облуправлінні Ощадбанку підбито підсумки акції для вкладників „Зима-чарівниця” із залучення установами банку області коштів фізичних осіб на строкові депозити в національній та іноземній валютах.

За умовами акції, фізичні особи, які в період з 10 грудня 2010 року по 20 лютого 2011 року відкрили строкові депозитні рахунки в установах банку області на суму не менше 5000,00 грн., 500,00 доларів США або 500,00 євро на строк понад 6 місяців, мали змогу взяти участь у розіграші цінних подарунків.

Розіграш призів серед учасників було проведено у приміщенні Сумського облуправління Ощадбанку та в усіх філіях-відділеннях області. Переможців нагороджено в урочистій атмосфері.

Начальник Сумського обласного управління Ощадбанку Олег Радченко щиро привітав переможців акції і зазначив, що Ощадбанк є єдиним в Україні банком, який має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Крім того, Олег Радченко розповів про широкий спектр послуг, які надає Ощадбанк, і особливості роботи банку в сучасних умовах.

За час дії акції в установах Ощадбанку Сумської області було залучено коштів на строкові депозити на загальну суму 30 751,51 тис. грн. Депозитний портфель фізичних осіб Сумського облуправління станом на 01.03.2011 р. складає 266 732,42 тис. грн.

Комментарии

blog comments powered by Disqus