• Google+

Терра Банк запровадив акційний вклад для фізичних осіб «Весняна мелодія»

1 марта 2010 г. — ПАО «Терра Банк»

Терра Банк пропонує своїм клієнтам такі умови депозитних вкладів, серед яких Ви виберете ті, які максимально задовольнять Ваші потреби.

З 1 березня 2010 року Терра Банк запровадив акційний вклад для фізичних осіб «Весняна мелодія» з привабливими умовами та відсотковими ставками.

За умовами акції депозитні вклади відкриваються в національній валюті, доларах США та євро терміном на 3 та 6 місяців. Згідно діючої системи бонусів клієнт має можливість отримати додаткові бонуси до діючої ставки, розмір яких залежить від суми вкладу. Також постійні вкладники отримують додатковий бонус за переоформлення вкладу.
Прибутковість депозиту, без урахування додаткових бонусів складає, в гривні - до 22,5%, в доларах США - до 12%, а найбільший відсоток при відкритті вкладу в євро - 11,5 %.

Виплата відсотків здійснюється щомісяця. Мінімальна сума вкладу - 1 000 гривень, 200 доларів США або євро. Додаткові внески – не передбачено.

Розмістити грошові кошти можна у відділеннях Терра Банку, що знаходяться в Києві, Кривому Розі, Дніпропетровську, Павлограді, Одесі, Херсоні, Львові, Чернівцях та Івано-Франківську.

Комментарии

blog comments powered by Disqus