• Google+

У Міжнародний день захисту дітей Укрексімбанк розширює благодійну програму "Разом за життя"

1 июня 2010 г. — ПАО «Укрэксимбанк»

Першого червня відзначається свято маленьких громадян усього світу – Міжнародний день захисту дітей. Це особливе свято для тих, хто своєю підтримкою дає дітям надію на безхмарне майбутнє, хто допомагає набути вкрай необхідного терпіння та волі, хто турбується про них та про їхнє здоров'я.

Міжнародний день захисту дітей – свято й для всіх клієнтів та співробітників публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України". Кожен з них подарував свій маленький подарунок хворим дітям до цього свята і зробив вагомий внесок у розвиток та підтримку здоров'я нації, беручи участь у благодійній програмі Укрексімбанку "Разом за життя". У межах цієї програми суттєву підтримку отримують тридцять дитячих медичних закладів України, включаючи національні медичні центри, які спеціалізуються на лікуванні найскладніших форм судинної патології головного мозку, травм центральної нервової системи, онкозахворювань, вроджених вад серця тощо.

У червні 2010 року при підтримці Укрексімбанку Державний клінічний науково-практичний центр телемедицини МОЗ України та Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова АМН України розпочинають новий проект під назвою "Телемедична кардіологічна допомога будинку дитини". Метою проекту є обстеження та динамічне спостереження у будинках дитини України дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, щодо раннього виявлення хвороб та вроджених вад серцево-судинної системи за допомогою телемедичного програмно-апаратного комплексу "Polycom", який буде встановлено у НІССХ ім. М.М.Амосова, та периферійних комплексів, що будуть розміщені у дитячих будинках. Такі телемедичні рішення дадуть змогу медичному персоналу будинків дитини своєчасно отримати консультацію лікарів-кардіологів, що працюють в НІССХ ім. М.М.Амосова, та при потребі надати першочергову допомогу.

"Захист дітей, їхнього здоров'я – це один з наших найголовніших обов’язків, обов’язків кожної свідомої людини. Дитинство має запам’ятатись малюкам як яскрава сторінка життя, повна вражень та емоцій. Саме тому, у вже далекому 2005 році Укрексімбанк започаткував програму "Разом за життя", що спрямована на підтримку вітчизняної дитячої медицини. Приєднатися до програми дуже просто, адже банк пропонує різноманітні можливості здійснення благодійних переказів, включаючи повністю автоматизовані варіанти. Контроль за витрачанням медичними закладами благодійних переказів також здійснюється Укрексімбанком, що забезпечує прозорість програми та дозволяє нашим клієнтам бути впевненими у цільовому використанні накопичених коштів. Діти – основа формування майбутньої нації, майбутньої України, тому вони неодмінно мають бути здоровими. Закликаю усіх об'єднати зусилля заради здорового майбутнього маленьких громадян України", – наголосив член Правління АТ "Укрексімбанк" Володимир Гіріс.

З інформацією щодо витрачання медичними закладами коштів благодійної допомоги усі клієнти можуть ознайомитися на офіційній web-сторінці АТ "Укрексімбанк".

Публічне акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" – універсальна кредитно-фінансова установа із 18-річним досвідом роботи на банківському ринку України. Укрексімбанк має розгалужену мережу, філії та відділення якої представлені в усіх областях та великих містах України. Від дня заснування Банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України. Високий професіоналізм менеджменту, кваліфікація персоналу Банку, вдала організаційна структура, прозорість роботи, широкий спектр та висока якість послуг стали запорукою його бездоганної репутації. А довіра до Укрексімбанку вкладників і партнерів допомогли зберегти провідні позиції серед вітчизняних банків. За результатами дослідження, яке проводилося міжнародним рейтинговим агентством Standard&Poor`s та Агентством фінансових ініціатив, Укрексімбанк двічі було визнано найбільш прозорим банком України.

Комментарии

blog comments powered by Disqus