• Google+

Акція "Приведи друга"

9 июня 2013 г. — ПАО « ВиЕс Банк»

Умови акції:
  1. Акція «Приведи Друга» проводиться ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» з 01.06.2013р. по 31.12.2013р.
  2. Акція проводиться у всіх регіонах присутноті Банку.
  3. Учасником Акції може стати будь-яка фізична особа , або фізична особа –підприємець чи юридична особа(клієнти мікробізнесу) , яка відповідає наступним вимогам:


Другом Учасника Акції може бути будь-яка фізична особа, або фізична особа –підприємець чи юридична особа, яка не є клієнтом Банку на 01.06.2013р. та отримала в період акції кредит в ПАТ «ФОЛЬКСБАНК».

Опис (механіка) Акції:

Учасник повинен отримати індивідуальний номер Учасника Акції за телефоном 032 297 69 51 (Промо код).

Порекомендувати другу, родичу , знайомому (будь-кому) оформити в відділеннях ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» кредит на особисті або бізнес цілі і передати йому Промо код.

Забезпечити повідомлення Другом працівнику Банку отриманого від Учасника Промо коду при подачі заявки на отримання кредиту.

У разі видачі кредиту Другу Учаснику, Учасник отримує винагороду - зменшення відсоткової ставки за своїм діючим кредитом в розмірі 0,5% у національній валюті/0,25% у іноземній валюті за кожного приведеного Друга, але не більше 1% у національній валюті/0,5% у іноземній валюті . Таким чином максимальна кількість друзів, яку може учаcник рекомедувати в межах даної програми - 2 осіб. Додатково для всіх Учасників акції буде здійснюватись розгіраш цінних подарунків, після її завершення.

Учасники, які мають прострочену заборгованість перед Банком , зменшення відсоткової ставки відбувається у випадку повного погашення заборгованості.

Змешення відсоткової ставки відбувається кожного 1 числа місяця (за підсумком виданих кредитів) на підставі рішення носіїв повноважень згідно поданого клопотання Управління роздрібного бізнесу.

* не приймають участь в Акції нові кредити, що видані по рекомендації діючого клієнта, сума яких менша 50 тис. грн. (або еквівалент в іншій іноземній валюті), а також кредити видані під заставу депозиту або у формі овердрафту.

** процентна ставка зменшується після фактичної видачі нового кредиту.

Комментарии

blog comments powered by Disqus