• Google+

"Експобанк" програв в суді громадським активістам

12 сентября 2013 г. — Подробности.UA

Апеляційний суд Києва залишив чинним рішення Деснянського суду столиці у справі про захист честі фінансової установи. Банк намагався відстояти свою ділову репутацію і вимагав стягнути 100 тисяч гривень морального збитку з організаторів мітингу.

Під час пікету ошукані вкладники вимагали від Експобанку повернути гроші. Але і до сьогодні у фінустанові заперечують, що винні комусь бодай копійку. Кажуть - людей обікрали шахраї, ще й використали чесне ім'я банку. А пікетувальники мало того, що заважали працювати банкірам, то ще й ображали їх під час акції. Суд другої інстанції з цим не погодився.

Олександр Пахаренко, громадський активіст:
- Решение аппеляционного суда сегодняшнее является абсолютно законным, правильным, иначе и не должно было быть, потому что исковые требования "Експобанка" ко мне и к Черняховскому абсолютно абсурдные и смехотворные.

Павло Поліщук, заступник начальника юридичного управління "Експобанку":
- Банк і надалі буде вживати і вживає всіх можливих заходів для відстоювання своєї ділової репутації. Для того, щоб визначитись з нашою правовою позицією по справі, нам необхідно як фахівцям ознайомитися з повним текстом письмового рішення суду.

Комментарии

blog comments powered by Disqus