• Google+

Private Banking ОТП Банку визнаний одним з кращих серед 50 провідних банків України

28 мая 2015 г. — ПАО «ОТП Банк»

Private Banking ОТП Банку увійшов у трійку лідерів сегмента банківського обслуговування заможних клієнтів за результатами щорічного рейтингу «50 провідних банків України», складеного експертною компанією «Фінансовий клуб».

У розрахунку рейтингу використовувалися такі показники: кількість активних користувачів послуги; кількість клієнтів-власників карток рівня Platinum; кількість активних карток максимального преміального рівня - Infinite, Word Signia, Centurion; кількість виділених відділень; рівень консьєрж-сервісу; наявність інвестиційних рішень та інших консультаційних послуг; наявність депозитарію; кількість банків-партнерів, які надають цю послугу в інших країнах.

При складанні рейтингу експерти звернули увагу, що з 29 банків, що позиціонують надання послуг private banking, далеко не всі могли підтвердити надання відповідного рівня сервісу на практиці.

«Private Banking – це дійсно непростий вид банківського обслуговування, який вимагає від банку значних інвестицій в розвиток відповідної інфраструктури, технічного забезпечення, кваліфікації менеджерів, продуктових рішень та сервісних практик. Це ще й дуже трудомісткий бізнес, адже необхідно постійно відповідати високим стандартам і очікуванням клієнтів цього сегмента, переймати кращі світові практики в наших непростих умовах. І, звичайно, служити гарантом збереження стану клієнтів у високо турбулентному середовищі», - зазначила Олена Колосвєтова, керівник напрямків Private Banking і Premium Banking АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, ОТП Банк розвиває сервісну модель Private Banking в Україні з 2008 року, керуючись високими стандартами приватного банківського обслуговування свого материнського банку – найбільшого банку Угорщини OTP Bank Plc. Пріоритетність для ОТП Банку даного напрямку підтверджується реальними удосконаленнями. Незважаючи на складні ринкові умови, банк відкрив ще одне преміальне відділення Private Banking в Києві. Для оперативного реагування та якісної допомоги клієнтам Private Banking в банку створено виділений підрозділ колл-центра. Виходячи з потреб клієнтів, ОТП Банк презентував преміальні сервісні пакети Elite і Platinum, основою яких є елітні картки World Elite MasterCard і каркти класу Platinum платіжних систем MasterCard і Visa .

Як результат, на 01.04.2015 портфель активів під управлінням OTP Private Banking склав більше 4,5 млрд грн, продемонструвавши позитивну динаміку.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет