• Google+

Банкомати ІНДУСТРІАЛБАНКу захищені

13 июня 2013 г. — Михаил Гричай, ПАО АКБ «Индустриалбанк»

Михаил Гричай
Відповідно до вимог з організації та порядку роботи з банкоматами в ІНДУСТРІАЛБАНКу всі банкомати обладнані засобами охоронно-тривожної сигналізації з виведенням на спостереження пультів підрозділів ДСО при УМВС України. Крім цього, банкомати обладнано системами відео-спостереження з обов'язковою архівацією подій та антискімінговими пристроями, коментує Михайло Гричай, Заступник директора Департаменту Безпеки АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК».

На кожному банкоматі є оголошення: «Об'єкт під охороною» та «Ведеться відео-спостереження». Додатково на банкоматах Банку розміщені інформаційні екрани, які сповіщають клієнтів про те, як повинен виглядати картридер банкомату, за умови відсутності на ньому будь-яких шахрайських пристроїв. У разі виникнення сумнівів, щодо безпеки проведення операції, клієнт може відмовитись від здійснення операції в банкомату ще до моменту введення ПІН-коду.

ІНДУСТРІАЛБАНК в повному обсязі виконує усі вимоги НБУ з питань охорони та безпеки об'єктів Банку. В свою чергу Банк постійно слідкує за ринком технологічних рішень щодо безпеки та планомірно реалізує заходи щодо впровадження найсучасніших систем безпеки.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет