• Google+

Діамантбанк продовжує активний розвиток столичної мережі

17 декабря 2014 г. — ПАО «Диамантбанк»

Продовжуючи плановий розвиток мережі, Діамантбанк відкрив ще одне відділення в Києві за адресою: пр-т Гагаріна 2/35, яке стало вже 34 представництвом Банку у місті.

У новому відділенні клієнти можуть скористатися не лише повним комплексом банківських послуг, а й спеціальними тарифами, які були встановлені Банком з нагоди його відкриття. Так, фізичні особи можуть отримати готівку з поточних рахунків за вигідними тарифами, орендувати індивідуальні сейфи та здійснити грошові перекази без відкриття поточного рахунку зі знижкою 50%, безкоштовно оформити платіжну картку Visa Classic, а преміальні картки – зі спеціальною знижкою.

Корпоративним клієнтам надається можливість безкоштовного відкриття поточного рахунку та встановлення системи «Клієнт-банк», отримання готівкових коштів по чеку за тарифом 0,4% від суми операції, купівлі-продажу валюти за зовнішньоекономічними договорами – 0,1% від суми операції.

Окрім спеціально розроблених пропозицій, клієнти можуть скористатися повним переліком стандартних послуг: оформити депозити (у національній та іноземній валютах, банківських металах), скористатися розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази за найпопулярнішими світовими системами переказів, валютно-обмінні операції за 12 видами валют, операції з платіжними картками, банківськими металами тощо.

Завітати до нового відділення та скористатися спеціальними тарифами можна з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години (каса працює з 9:00 до 17:30 години).

На сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 84 відділення по всій території України. Нагадаємо, що у 2014 році запрацювали нові відділення у Вінниці, Львові, Києві, Кривому Розі,  Харкові та Хмельницькому.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет