• Google+

Акція «З Visa Gold – до Мілану!» розпочалась

18 марта 2011 г. — ПАО «Фидобанк»

Шановні Клієнти!

14 березня стартувала акція від Visa International «З Visa Gold – до Мілану!», яка триватиме до 14 липня 2011 року (включно) на території України.

Запрошуємо Всіх бажаючих прийняти участь в акції.

Розраховуйтесь за товари та послуги в торговельних мережах за допомогою картки VISA Gold та отримайте можливість виграти подорож до Мілану, а також безліч інших подарунків:

Головний приз:
- подорож на двох до Мілану – світової столиці шопінгу.

Інші подарунки:
- 1 з 20 фотоапаратів;
- 1 з 20 дорожніх сумок.

Ви також отримаєте гарантовані знижки у торгово-сервісних мережах партнерів Visa.

Як взяти участь в акції:

- розрахуйтесь платіжною карткою Visa Gold від SEB Банку в період з 14 березня по 14 липня 2011 року за товари та послуги в торговельних мережах;
- чим більше безготівкових операцій по карткам, тим вищі шанси виграти Головний приз – подорож до Мілану.

Дізнатись про правила участі в акції, умови визначення переможців та надання призів можна на сайті Visa або телефонами 044 238 67 67, 0 800 307 676.

Також нагадуємо, що триває акція «Спробуйте – Вам сподобається» від Visa. В період акції з 1 листопада 2010 року по 30 квітня 2011 року всі власники зарплатних карток Visa та Visa Electron, розраховуючись в торговельних мережах, мають можливість виграти один із 100 призів вартістю 500 гривень кожний. Мінімальна сума покупок необмежена. Переможці обираються кожного місяця. До речі, вже декілька разів грошові призи отримали клієнти СЕБ Банку.

Слідкуйте за акціями, беріть участь в них та отримуйте гарантовані знижки та подарунки!

Комментарии

blog comments powered by Disqus