• Google+

УКРГАЗБАНК запрошує до акції «Час колекціонувати фігурки Stikeez разом з Visa!»

28 апреля 2015 г. — ПАО АБ «Укргазбанк»

УКРГАЗБАНК запрошує своїх клієнтів – держателів платіжних карток Visa до участі в акції «Час колекціонувати фігурки Stikeez разом з Visa!». Розраховуйтесь карткою Visa в мережі супермаркетів «Сільпо» та делікатес-маркетах «Le Silpo» та збирайти кумедну колекцію фігурок Stikeez із космосу*.

Акція триває по 20 червня 2015 р. в мережі супермаркетів «Сільпо» та делікатес-маркетів «Le Silpo». В акції можуть брати участь клієнти банку - держателі платіжних карток Visa, які є громадянами України та досягли 18 років.

Згідно з умовами акції, розраховуйтесь платіжною карткою Visa в мережі супермаркетів «Сільпо» та делікатес-маркетів «Le Silpo» на суму від 99.00 грн та гарантовано отримуйте додаткову фігурку Stikeez  з космосу.

Деталі за телефоном 0 800 309 000 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні, з мобільних – згідно з тарифами мобільних операторів) та на сайті www.visa.com.ua.

*Stikeez – маленькі веселі фігурки, яких можна прикріпити майже на будь-яку поверхню. А деякі з них ще й світяться вночі!

Комментарии

blog comments powered by Disqus