• Google+

Банк «Хрещатик»: Ваша картка Visa – квиток до справжніх див!

14 декабря 2012 г. — ПАО КБ «Хрещатик»

Для стимулювання держателів платіжних карток до проведення розрахунків у торговельно-сервісній мережі банк «Хрещатик» спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить акцію «Сплачуйте з Visa – вигрівайте з Visa!».

Акція стартувала 1 грудня п. р. і триватиме до 31 травня 2013 р. Протягом цього періоду держателі всіх платіжних карток Visa, емітованих банком «Хрещатик», мають можливість взяти участь у цьому заохочувальному заході і виграти один з 140 сертифікатів номіналом 1000 грн кожен на покупки в провідних торговельно-сервісних підприємствах України. Головний приз – одну з п’яти подорожей на двох до Хорватії або Чорногорії – буде розіграно 13 червня 2013 р.

Переможці визначатимуться організатором розіграшу – Visa International – випадковим чином серед тих, хто протягом акції хоча б один раз розрахувався карткою в торговельно-сервісній мережі, здійснив трансакцію в пристроях самообслуговування та в мережі інтернет (включаючи поповнення рахунку номерів мобільних телефонів, сплату комунальних платежів та ін.).

Кількість операцій не обмежена, тож, чим більше платежів здійснить держатель картки Visa, тим вище його шанси виграти призи кампанії.

Крім того, за умовами акції при оплаті платіжною карткою Visa покупки в будь-якому з 106 супермаркетахмережі «Фуршет» у57 містах України покупець гарантовано отримує знижку 4%. 

Комментарии

blog comments powered by Disqus