• Google+

Банк «Хрещатик» відправляє переможця акції «Різдвяна історія» з MasterCard» до Лондона наприкінці березня

22 февраля 2010 г. — ПАО КБ «Хрещатик»

Банк «Хрещатик» підвів підсумки акції «Різдвяна історія», що проводилася для активних користувачів пластикових карт MasterCard, емітованих банком. Акція була організована спільно з міжнародною платіжною системою MasterCard і проходила з 1 грудня 2009 року по 15 січня 2010 року.

Володарем головного призу — путівки в столицю Туманного Альбіону на двох — став Василь Еремєєв, що зробив найбільшу кількість трансакцій по карті МasterCard в торговельно-сервісній мережі. «Я дуже радий, що став переможцем акції, — говорить Василь. — Для мене це дещо несподівано, хоча, що приховувати, я дуже до цього прагнув. Спасибі «Хрещатику» і MasterCard».

Крім того, в рамках акції було розіграно 200 чудових ведмедів-грілок з натуральним наповнювачем, які роз'їхалися у всі регіони нашої країни.

Нагадаємо, що при підбитті підсумків «Різдвяної історії» враховувалися операції в торговельно-сервісній мережі на території Україні і за її межами на суму не менше ніж 100 грн з використанням платіжних карт MasterCard будь-якого типу, емітованих банком «Хрещатик».

Комментарии

blog comments powered by Disqus