• Google+

Десять клієнтів Ощадбанку стали власниками квитків на виставу ALEGRIA Cirque du Soleil

20 мая 2013 г. — ПАО "Ощадбанк"

15 травня 2013 року відбувся другий розіграш квитків на виставу ALEGRIA Cirque du Soleil у рамках ексклюзивної акції, яку проводить Ощадбанк спільно з міжнародною платіжною системою MasterCard серед нових держателів платіжних карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum.

Отже, ще десять клієнтів Ощадбанку стають власниками двадцяти квитків на виставу ALEGRIA Cirque du Soleil. Заключний етап розіграшу відбудеться 17 червня і визначить ще п'ятнадцятьох переможців, яким пощастить відвідати яскраву виставу ALEGRIA.

Нагадаємо, що в акції беруть участь клієнти Ощадбанку, які стали держателями карток MasterCard Gold або MasterCard Platinum у період з 12 березня по 12 червня 2013 року та розрахувались цими картками за будь-яку покупку або послугу на суму від 100 гривень.

Платіжна система MasterCard та Ощадбанк подбали також і про тих клієнтів банку, які стали держателями карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum ще до початку акції, надавши їм можливість теж стати власниками білетів на шоу ALEGRIA. Отже, 100 пар квитків на шоу будуть розіграні серед клієнтів усіх банків-учасників акції, в тому числі серед держателів платіжних карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum від Ощадбанку, які в період з 1 квітня по 31 травня 2013 року оплатять за допомогою карток товари чи послуги в торговельно-сервісних підприємствах або мережі Інтернет.

Крім того, офіційний партнер акції – компанія onetwotrip.ua надає переможцям знижку в розмірі 1000 грн. на авіаквитки для перельоту з областей України до Києва в період гастрольного туру Cirque du Soleil (з 20 по 30 червня 2013 року).

Детальніше з умовами акції «Тріумф фантазій разом із MasterCard та Ощадбанком» можна ознайомитись на офіційному сайті банку, в його відділеннях або зателефонувавши до контакт-центру за номером 0 800 210 800.

Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі!

Комментарии

blog comments powered by Disqus