• Google+

Картки Visa від Ощадбанку дають можливість вигравати 500 грн. щомісяця

29 сентября 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

Держателі платіжних карток Ощадбанку знову отримали чудову нагоду вигравати 500 грн. щомісяця завдяки спільній акції Ощадбанку і міжнародної платіжної системи Visa International „Спробуйте – Вам сподобається”.

Для участі в акції держателю платіжної картки Visa абоVisa Electron, емітованої Ощадбанком, потрібно розрахуватись карткою за будь-які покупки чи послуги в період з 1 жовтня 2011 року по 31 січня 2012 року. При цьому мінімальна сума покупки не обумовлена. Щомісячно будуть визначатися 10 переможців акції – держателів платіжних карток від Ощадбанку.

Нагадуємо, що переможцями попередньої акції „Спробуйте – Вам сподобається” стали 60 держателів платіжних карток від Ощадбанку. Отже, можливість виграти 500 грн. є цілком імовірною.

Крім шансу виграти гроші, безготівкові розрахунки надають чимало інших переваг, зокрема покупцеві не треба постійно мати при собі значні суми готівки, значно зростає і швидкість проведення розрахунків. Важливо також усвідомлювати, що активне використання карток для розрахунків у торгово-сервісній мережі сприяє розвитку фінансової культури і ринку безготівкових платежів України.

Комментарии

blog comments powered by Disqus