• Google+

Клієнт РАДИКАЛ БАНКу переміг в акції «Тріумф фантазій від MasterCard!»

13 июня 2013 г. — ПАО «Радикал Банк»

Клієнт РАДИКАЛ БАНКУ став переможцем акції «Тріумф фантазій від MasterCard!» та отримав два квитки на казкове, феєричне шоу Alegria від Cirque du Soleil.

Акція «Тріумф фантазій від MasterCard!» проходила навесні цього року. Згідно її умов, кожен клієнт РАДИКАЛ БАНКу, власник платіжної картки MasterCard Gold, який здійснював одну або більше операцій з оплати товарів чи послуг у будь-якій торгово-сервісній мережі з використанням платіжної картки MasterCard Gold, отримував шанс виграти квитки на шоу Alegria від Cirque du Soleil.

Цього разу вдача посміхнулася Савченку О.І, який став переможцем акції та виграв два квитки на яскраву виставу Alegria від Cirque du Soleil.

Незабаром клієнт РАДИКАЛ БАНКУ матиме можливість насолодитися чарівним незабутнім видовищем всесвітньовідомого Cirque du Soleil.

Докладніше про платіжні картки та акційні пропозиції для власників платіжних карток можна дізнатися на сайті банку http://radicalbank.ua/ за посиланням http://radicalbank.ua/platizhni-sd/privatnim-seus/ або зателефонувавши в Контакт-центр за телефоном 0800507005.

Комментарии

blog comments powered by Disqus