• Google+

Клієнти Ощадбанку отримали ще більше шансів потрапити на всесвітньо відоме циркове шоу Cirque du Soleil

2 апреля 2013 г. — ПАО "Ощадбанк"

Відтепер у клієнтів Ощадбанку ще більше шансів потрапити на шоу Alegria всесвітньо відомого Cirque du Soleil, адже умови акції "Тріумф фантазій разом із MasterCard та Ощадбанком" розширено.

Нагадаємо, що учасниками акції автоматично стають клієнти, які в період з 12 березня по 12 червня 2013 року оформлять в Ощадбанку платіжну картку MasterCard Gold, MasterCard Platinum або MasterCard World Signia та розрахуються нею за будь-яку покупку або послугу на суму від 100 гривень.

За підсумками трьох етапів розіграшу (15 квітня, 15 травня та 17 червня) буде визначено 30 переможців з числа клієнтів Ощадбанку. Кожен з них отримує по два білети першої категорії на виставу ALEGRIA Cirque du Soleil.

В Ощадбанку можна оформити платіжні картки MasterCard Gold, MasterCard Platinum та MasterCard World Signia у гривні, доларах США або євро. Якщо у клієнта вже є преміальна картка від Ощадбанку, для участі в акції можна оформити додаткову картку (до речі, перша додаткова картка до преміальних карток оформлюється Ощадбанком безкоштовно). На наступний день після здійснення новою карткою хоча б однієї операції з оплати товарів чи послуг у торговельно-сервісному підприємстві або мережі Інтернет на суму від 100 гривень клієнт Ощадбанку автоматично стає учасником акції. Слід зазначити, що чим раніше буде оформлено картку учасником акції, тим більше шансів стати переможцем, адже учасник акції братиме участь у всіх трьох етапах розіграшу.
Можливість відвідати вистави Cirque du Soleil випадає вкрай нечасто, адже Цирк Сонця по праву вважається одним із сучасних чудес світу і має дуже щільний гастрольний графік. Тож компанія MasterCard та Ощадбанк подбали і про діючих клієнтів банку, надавши їм можливість теж стати володарями квитків на шоу Alegria.

Отже, в розіграші додаткових 100 пар квитків на шоу Alegria Cirque du Soleil приймають участь клієнти Ощадбанку – держателі преміальних платіжних карток MasterCard Gold/Debit MasterCard Gold та MasterCard Platinum/Debit MasterCard Platinum, які в період з 01 квітня по 31 травня 2013 року здійснять одну або більше операцій з оплати товарів чи послуг у торговельно-сервісному підприємстві або мережі Інтернет.

Крім того, офіційний партнер акції - компанія onetwotrip.ua надає переможцям з областей України знижку розміром 1000 грн. на купівлю авіаквитків на своєму сайті для перельоту з регіонів до міста Києва у період гастрольного туру Cirque du Soleil.

Також раді повідомити, що для клієнтів Ощадбанку, які мають картку MasterCard та бажають гарантовано потрапити на шоу Cirque du Soleil, передбачена можливість ексклюзивного вибору найкращих місць на шоу Alegria на офіційному сайті з продажу квитків: http://www.cirquedusoleil.com/ru/shows/alegria/tickets/kiev.aspx.

Шоу ALEGRIA Cirque du Soleil проходитиме в Києві з 20 по 30 червня 2013 року. Назва вистави ALEGRIA перекладається як «тріумф». Отже, Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі!

Комментарии

blog comments powered by Disqus