• Google+

Клієнти Ощадбанку - переможці другого етапу акції «Сплачуйте з Visa - вигравайте з Visa!»

17 апреля 2013 г. — ПАО "Ощадбанк"

Клієнти Ощадбанку стали переможцями другого етапу акції «Сплачуйте з Visa - вигравайте з Visa!».

Цього разу удача посміхнулась клієнтам Ощадбанку з Києва, Івано-Франківська та Миколаєва. П'ять держателів карток Visa від Ощадбанку виграли сертифікати на суму 1000 гривень від партнерів акції - мережі магазинів «Фокстрот. Техніка для дому» та «Інтертоп».

Нагадуємо, взяти участь в акціях національної кампанії можуть всі клієнти Ощадбанку, які є держателями платіжних карток Visa. Для того щоб стати учасником розіграшу призів акцій «Сплачуйте з Visa - вигравайте з Visa!» та «Економ разом з «Фуршет» та Visa!», потрібно в період до 31 травня 2013 року розрахуватись карткою Visa за товари чи послуги в будь-якій торговельно-сервісній мережі або мережі Інтернет (включаючи поповнення рахунків номерів мобільних телефонів та сплату комунальних платежів).

Попереду на клієнтів Ощадбанку чекає третій етап акції, в ході якого вони мають можливість виграти шість чудових літніх подорожей до Чорногорії або Хорватії. Розіграш відбудеться 13 червня 2013 року. Крім того, всім учасникам акції «Економ разом з «Фуршет» та Visa!» до травня 2013 року надається гарантовано знижка - 4% при оплаті карткою Visa покупок у торговельній мережі «Фуршет».

Користування платіжною карткою при розрахунках підвищує шанси учасників акції на виграш.
Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі!

Комментарии

blog comments powered by Disqus