• Google+

Мережа магазинів „Технополіс” долучилась до програми «Знижки за Національною карткою» від Ощадбанку та його партнерів

8 февраля 2013 г. — ПАО "Ощадбанк"

Ощадбанк розпочав співпрацю з ТОВ „Технополіс-1" щодо надання знижок держателям Національної картки в мережі магазинів «Технополіс».

Так, у мережі магазинів «Технополіс», яка налічує 65 магазинів у 36 містах України, відтепер при розрахунку за покупку техніки за допомогою Національної картки від Ощадбанку її держатель може отримати знижку від «Технополіс» в розмірі:

Зазначені розміри знижок діятимуть для держателів Національних карток в мережі «Технополіс» до 27 березня 2013 року. Надалі розміри знижок можуть змінюватись, тому держателям карток бажано слідкувати за змінами у відповідному розділі на сайті Ощадбанку http://www.oschadnybank.com/ua/corporate/acquiring/discount/.

Отже, Національна картка використовується не тільки як платіжний засіб, а й як дисконтна картка в розгалуженій мережі торговельно-сервісних підприємств. Сьогодні крім магазинів „Технополіс" розрахуватися Національною карткою та отримати знижку можна у понад 770 торгових точках в усіх регіонах країни. Перелік цих точок включає продуктові гіпермаркети та магазини, аптеки, магазини одягу, взуття, аксесуарів, товарів для дому тощо. Поповнити Національну картку можна в будь-якому відділенні Ощадбанку. Крім цього, Національна картка може використовуватися для отримання пенсії. Ще одна зручна для клієнтів особливість Національної картки полягає в тому, що термін її дії становить 3 роки, тобто переоформляти картку щороку не потрібно.

Комментарии

blog comments powered by Disqus