• Google+

Нові захоплюючі подорожі по Україні від Ощадбанку та міжнародної платіжної системи MasterCard

4 августа 2013 г. — ПАО "Ощадбанк"

Ощадбанк і компанія MasterCard продовжують спільну акцію «Відкриваймо Україну разом з МasterCard! 2013».

Отримати приємні враження і добре відпочити можна не тільки за кордоном, а й в Україні. Відвідати мальовничі куточки нашої країни допоможуть Ощадбанк і MasterCard. Відтак, у клієнтів Ощадбанку - держателів платіжних карт MasterCard або Maestro є можливість стати учасниками цієї акції та виграти цікаві подорожі по Україні:
Для того, щоб стати учасником акції держателі картки MasterCard або Maestro мають розрахуватись за допомогою картки за будь-які покупки на суму від 50 гривень у будь-якому торговельно-сервісному підприємстві чи мережі Інтернет або здійснять трансакцію з отримання готівки в банкоматах або касі банку на суму не більше 200 гривень. Держателі платіжних карток MasterCard або Maestro візьмуть участь розіграші тридцяти шести захоплюючих одноденних подорожей на двох по визначних місцях України. Період проведення акції – з 1 серпня по 31 жовтня 2013 року.

Чим більше розрахунків в торгово - сервісній мережі, тим більше шансів виграти подорож мальовничими куточками нашої країни. Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі!

Комментарии

blog comments powered by Disqus