• Google+

ОТП Банк дарує подорож до Монако!

17 декабря 2014 г. — ПАО «ОТП Банк»

З 15 грудня 2014 року ОТП Банк пропонує своїм клієнтам Private Banking - власникам преміальних карток Visa Platinum та Visa Gold взяти участь в акції «Поїздка до Монако».

 За умовами акції, здійснивши три або більше покупки з карткою Visa Platinum або Visa Gold на загальну суму 5 000 гривень і більше в період з 15 грудня 2014 року по 15 березня 2015 року, учасник отримує можливість виграти головний приз – подорож до Монако. В рамках даної акції також передбачені щомісячні подарунки – 30 тревел-кейсів для найактивніших учасників, які протягом кожного етапу акції здійснять найбільшу кількість розрахунків з карткою Visa Platinum або Visa Gold ОТП Банку на суму від 500 гривень.

 «Сервісні переваги і лояльність для нас завжди були пріоритетними напрямками розвитку. З цією метою ми активно розвиваємо нові програми та сервіси для клієнтів Private Banking. Цією пропозицією ми хочемо ще раз підкреслити свої наміри безперервно розширювати можливості преміального сервісу і заохотити наших клієнтів», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Комментарии

blog comments powered by Disqus