• Google+

Ощадбанк та міжнародна платіжна система Visa International представляють національну кампанію «Насолоджуйся світом привілеїв Visa»

17 апреля 2013 г. — ПАО "Ощадбанк"

Клієнти Ощадбанку мають можливість скористатися новими пропозиціями, ставши учасниками національної кампанії «Насолоджуйся світом привілеїв Visa".

Усі клієнти – фізичні особи, які в період проведення національної кампанії (з 15 квітня по 30 вересня 2013 року включно) скористаються нагодою та оформлять у відділенні Ощадбанку картку Visa Gold або Visa Platinum, гарантовано отримають ексклюзивні пропозиції від Ощадбанку та платіжної системи Visa International.

Приємним сюрпризом, для нових держателів Visa Gold та Visa Platinum, стануть сертифікати зі знижками від відомих компаній, а саме:
Сертифікати діють до 30.11.2013 року включно. Знижка за сертифікатом надається одноразово виключно протягом проведення Національної кампанії при оплаті картою Visa Gold або Visa Platinum від Ощадбанку за товари або послуги у вищенаведених магазинах/ресторанах.

Крім того, ставши держателем картки Visa Gold абоVisa Platinum від Ощадбанку, клієнт автоматично стає учасником програми «Світ привілеїв» від Visa International. Ця програма дає змогу скористатися спеціальними пропозиціями та знижками від найпрестижніших ресторанів, торговельно-розважальних центрів, автосалонів, медичних центрів та інших закладів (http://visacemea.com/ua/gold/privileges/cemea_gp.jsp?superCategory=0). Програма «Світ привілеїв» діє як на території України, так і за кордоном.

Преміальні картки Visa від Ощадбанку – не тільки зручний, а й дуже вигідний засіб розрахунку, адже серед запропонованих знижок і привілеїв кожний клієнт зможе обрати ті, які стануть йому у пригоді.

Комментарии

blog comments powered by Disqus