• Google+

Особливі пропозиції для власників преміальних карток MasterCard від Діамантбанку

30 января 2014 г. — ПАО «Диамантбанк»

Власники преміальних карток MasterCard від Діамантбанку, вирушаючи на гірськолижний курорт, можуть скористатися особливими пропозиціями на курортах Європи, які зроблять їх відпочинок незабутнім. Зокрема, отримати знижку 10% в готелі L'AigledesNieges, який розташований у французькому містечку Вальд'Ізер, поблизу снігових трас.

Щоб скористатися пропозицією, потрібно надіслати промокод «MasterCardOffer» під час бронювання на електронну адресу [email protected] або назвати промокод, зателефонувавши за номером 0033 (0) 4 79 06 18 88.

Розташований в самому центрі історичної частини містечка Вальд'Ізер, готель L'AigledesNieges вважається одним із наймодніших місць регіону.

Піднявшись на висоту 1850 м над рівнем моря, готель приваблює своїм унікальним місцем розташування в кількох кроках від снігових трас. Завдяки цьому ви зможете насолоджуватися всіма перевагами курорту.

Пропозиція дійсна до 14 квітня 2014 року.

Ознайомитися з повним переліком курортів Європи, що надають ексклюзивні знижки, та дізнатися детальні умови акції можна на сайті www.mastercard.ua

Комментарии

blog comments powered by Disqus