• Google+

Ощадбанк та компанія MasterCard відкривають чарівний світ Cirque du soleil

7 октября 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

Ощадбанк та компанія MasterCard дарують своїм клієнтам чудову можливість насолодитися чарівним світом Cirque du soleil

Держателі карток MasterCard від Ощадбанку, які в період з 5 жовтня по 20 листопада п.р використають свої картки для оплати за товари чи послуги в торговельній мережі, автоматично стають учасниками розіграшу двох квитків на акробатичне шоу «Saltimbanco» від всесвітнього відомого цирку «Cirque du soleil», що проходитиме в Києві.

Переможцем акції «Відкрийте чарівний світ Cirque du soleil з карткою MasterCard» стане клієнт Ощадбанку, який здійснить найбільшу кількість безготівкових розрахунків у зазначений період. Можливість потрапити на вистави Cirque du Soleil, особливо в Україні, випадає нечасто, адже Цирк Сонця (в перекладі з французької Cirque du Soleil) по праву вважається одним із „чудес світу” і має дуже щільний гастрольний графік. Його шоу справляють на глядачів незабутнє враження своєю витонченістю та ірреальністю. Не є винятком і „візитна картка” цирку, одна з його найвідоміших вистав „Saltimbanco”. Творців цього шоу надихнули урбаністична матерія сучасного мегаполісу і різноманітність його мешканців. Еклектичний набір його персонажів веде глядачів у світ уяви та фантазії вигаданого міста, а різноманітні акробатичні номери і трюки демонструють майже безмежні можливості людського тіла.

Крім того, держателям карток MasterCard від Ощадбанку надаються особливі привілеї при замовленні квитків на шоу, а саме ексклюзивний вибір VIP-місць.

Отже, Ощадбанк пропонує своїм клієнтам скористатись шансом поринути у загадковий світ цирку!

Комментарии

blog comments powered by Disqus