• Google+

Піреус Банк в Україні приєднався до акції VISA для держателів карток Gold, головний приз якої – шопінг-тур до Мілану

17 марта 2011 г. — ПАО «Пиреус Банк МКБ»

З 14 березня до 14 липня 2011 року власники карток VISA Gold від Піреус Банку в Україні, що використають її для оплати товарів та послуг, мають можливість виграти головний приз акції - шопінг-тур на двох до Мілану

У рамках партнерської програми Піреус Банк в Україні разом з VISA Inc. проводить акцію для власників карток VISA Gold. Розрахувавшись карткою у будь-якій торгівельній мережі, її власник отримує можливість виграти шопінг-тур на двох до Мілану; крім того, будуть розіграні 20 дорожніх сумок та 20 фотоапаратів. Чим більше операцій по картці здійснить її власник, тим більші його шанси на виграш; крім того, безготівковий розрахунок у торговій точці, що є партнером VISA, подвоює шанси на виграш.

Іліас Музакіс, заступник директора операційно-організаційного департаменту Піреус Банку в Україні: "Це чудова можливість заохотити наших клієнтів, що мають картку VISA Gold, активно використовувати її у безготівкових розрахунках"

«Для Піреус Банку в Україні це чудова можливість заохотити своїх клієнтів, що мають картку VISA Gold, активно використовувати її у безготівкових розрахунках. Крім того, ми прагнемо стимулювати клієнтів, що мають картку VISA Classic, обміняти її на VISA Gold, – розповів заступник директора організаційно-операційного департаменту Піреус Банку в Україні Іліас Музакіс. – Нагадаю, що клієнти Піреус Банку за допомогою платіжної картки VISA можуть керувати усіма своїми рахунками у Піреус Банку в Україні».

Розіграш призів буде проводитися у 3 етапи, тобто кожні 2 місяця від початку проведення акції. У фіналі розіграшу буде визначений переможець, який отримає у подарунок шопінг-тур до Мілану на двох.

Комментарии

blog comments powered by Disqus