• Google+

«Сезони вдалих покупок. Зима» від Ощадбанку і компанії MasterCard

10 февраля 2012 г. — ПАО "Ощадбанк"

Триває спільна акція Ощадбанку і компанії MasterCard «Сезони вдалих покупок. Зима». Користуючись карткою MasterCard або Maestro Ощадбанку, крім зручного виду розрахунку, клієнт отримує гарантовані знижки та додаткові привілеї або бонуси в мережі партнерів акції.

Яка зима без зимових видів спорту?! Держателі картки MasterCard або Maestro від Ощадбанку до 31 березня п.р. включно отримують 10% знижки на інструктаж у гірськолижній школі «Оленів» і мають чудову можливість освоїти навички цього спорту або вдосконалити набуті вміння. Аматорам активного відпочинку стануть також у пригоді 10%-ні знижки на підйомники та прокат у гірськолижному комплексі «Протасів Яр», скористатись якими можна буде по 31 березня включно. 15%-ні знижки до кінця березня п.р. чекають на клієнтів банку – власників картки MasterCard або Maestro на підйомники, прокат та інструктаж на гірськолижному комплексі «Красія».

Крім того, держателі картки MasterCard або Maestro від Ощадбанку можуть здійснити вдалі покупки в торговій мережі «Фокстрот. Техніка для дому», адже, купуючи побутову техніку і електроніку, по 29 лютого п.р. включно вони отримують 50% знижки на другий товар у чеку.

Клієнти Ощадбанку, які скористаються картками MasterCard або Maestro для сплати за товари чи послуги в мережі партнерів акції, також можуть стати власниками одного із 30 сертифікатів на суму 500 грн. Цей сертифікат можна використати в мережі партнерів сезону на вибір. Так, наприклад, власником одного із 30 подарункових сертифікатів попередньої осінньої акції став клієнт Ощадбанку.

Комментарии

blog comments powered by Disqus