• Google+

Сезони вдалих покупок для клієнтів Ощадбанку – держателів карток MasterCard або Maestro

11 апреля 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

Клієнти Ощадбанку - держателі карток MasterCard або Maestro отримали можливість здійснити більше покупок, завдяки спільній акції банку і компанії MasterCard - «Сезони вдалих покупок».
Розрахувавшись карткою MasterCard або Maestro від Ощадбанку, клієнт отримує гарантовані знижки та додаткові привілеї або бонуси в мережі партнерів акції.

Зокрема, у мережі магазинів одягу, взуття та аксесуарів «Інтертоп» клієнт Ощадбанку – держатель картки MasterCard або Maestro, купуючи товар, отримує знижку 5%. Таку саму знижку можна отримати в мережі магазинів Marks & Spencer, а в мережі гіпермаркетів FoxMart на клієнта Ощадбанку чекає знижка 10%. Замовивши напій в мережі кав’ярень «Кофе Хауз», клієнт Ощадбанку - держатель картки MasterCard або Maestro отримує другій напій безкоштовно, а в мережі кінотеатрів «Планета KINO IMAX» він зможе поласувати безкоштовним попкорном.
Крім того, клієнти Ощадбанку, які скористаються картками MasterCard або Maestro для сплати за товари чи послуги в мережі партнерів акції, можуть стати власниками одного із 30 сертифікатів на суму 500 гривень. Цей сертифікат можна використати в мережі партнерів акції на вибір. Акція розпочалась 1 квітня і триватиме по 31 травня п. р.

Комментарии

blog comments powered by Disqus