• Google+

Тривають сезони вдалих покупок для клієнтів Ощадбанку з картками MasterCard або Maestro

11 июля 2011 г. — ПАО "Ощадбанк"

Клієнти Ощадбанку знову отримали чудову можливість здійснювати вигідні покупки завдяки спільній акції банку і компанії MasterCard «Сезони вдалих покупок. Літо».

Розрахувавшись карткою MasterCard або Maestro від Ощадбанку, клієнт отримує гарантовані знижки та додаткові привілеї або бонуси в мережі партнерів акції.

А саме, завітавши до мережі супермаркетів електроніки та побутової техніки “FoxMart” з 1 червня по 31 серпня 2011 п.р. включно, держатель платіжної картки MasterCard або Maestro від Ощадбанку отримує 10% - ну знижку.

У мережі магазинів одягу та аксесуарів “SELA” знижка для держателя картки MasterCard або Maestro, емітованої Ощадбанком, становитиме 5%. Знижка діє навіть у період проведення розпродажу, тобто додається до знижки розпродажу.

Клієнти Ощадбанку, які скористаються картками MasterCard або Maestro для сплати за товари чи послуги в мережі партнерів акції, також можуть стати власниками одного із 30 сертифікатів на суму 500 грн. Цей сертифікат можна використати в мережі партнерів сезону на вибір.

Нагадуємо, що із 30 подарункових сертифікатів попередньої весняної акції два отримали клієнти саме Ощадбанку, хоча її партнерами були ще 46 вітчизняних банків.

Більш детально про правила та умови проведення акції, можна дізнатись на сайті Ощадбанку і сайті MasterCard.

Комментарии

blog comments powered by Disqus