• Google+

УКРГАЗБАНК запрошує до участі в акції «Відкрийте світ ВЕЛИКОГО КІНО разом з MasterCard»

20 марта 2015 г. — ПАО АБ «Укргазбанк»

УКРГАЗБАНК запрошує своїх клієнтів – держателів платіжних карток MasterCard Gold Selective та MasterCard Platinum до участі у акції «Відкрийте світ ВЕЛИКОГО КІНО разом з MasterCard».Розраховуйтесь карткою від УКРГАЗБАНКУ та вигравайте поїздку на Канський фестиваль.

Згідно з умовами акції, розіграш трьох подорожей на двох на Канський фестиваль* буде проведено серед держателів преміальних карток, які здійснюватимуть розрахунки за товари, роботи чи послуги з використанням карток  протягом дії акції операції на суму від 1 грн. та більше. Для отримання призу учаснику акції необхідно зберегти оригінал чеку цільнім (не частинами) та без пошкоджень.

Результати визначення переможців акції будуть розмішені на сайті www.mastercardpriceless.com.ua 07 травня 2015 року.

УВАГА! Для отримання призу переможцю потрібно мати відкриту візу шенгенської зони, у разі відсутності у переможця відкритої візи шенгенської зони організатор акції має право відмовити у вручені призу без жодних компенсацій, пов'язаних з такою відмовою.

Акція проводиться в період з 16 березня 2015 року по 30 квітня 2015 року по всій території України, крім території Автономної Республіки Крим та території проведення Антитерористичної операції.

Деталі за телефоном 0 800 309 000 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні, з мобільних – згідно з тарифами мобільних операторів) та на сайті www.mastercardpriceless.com.ua.

*Сертифікат на туристичні послуги, що надає можливість отримати поїздку до міста Канни (Франція) на три дні (21-23.05.2015року), під час проведення Каннського кінофестивалю 2015 року, який пройде в місті Канни. Складається з двох частин, до яких входить: авіапереліт Київ – Ніцца – Київ; трансфер від аеропорту прибуття до місця проживання (Канни), проживання у готелі рівня не нижче 4 зірок; харчування; квитки на відвідування показу фільмів згідно програмиКаннського фестивалю; інші розважальні заходи.

Комментарии

blog comments powered by Disqus