• Google+

Укрексімбанк визначив переможця Акції "Один рух – і ти у фіналі"

22 апреля 2009 г. — ПАО «Укрэксимбанк»

10 квітня 2009 р. було визначено головного переможця Акції "Один рух – і ти у фіналі", яка проводилася ВАТ "Укрексімбанк" та компанією MasterCard International для футбольних уболівальників-держателів міжнародних платіжних карток MasterCard, емітованих Укрексімбанком.

Для участі в Акції необхідно було у період з 01.02.2009 до 31.03.2009 здійснити лише один рух: розраховуватися карткою Maestro або MasterCard Укрексімбанку за будь-які покупки на суму понад 100 грн., щоб виграти головний приз Акції – потрапити на фінал UEFA Champions Laegue 2009 до Рима!

За підсумками Акції головним переможцем, який поїде в Рим на фінальний матч UEFA Champions League 2009, став держатель зарплатної картки MasterCard Укрексімбанку Василь Візгін.

"Останнім часом платіжна система MasterCard Int. разом з Укрексімбанком приділяють багато уваги проведенню спільних акцій та промо-кампаній, спрямованих на заохочення клієнтів-держателів міжнародних платіжних карток до використання їх за прямим призначенням - оплати товарів та послуг, - зазначила Вікторія Грецька, начальник Управління організації та супроводження роздрібного бізнесу. - Приємно відзначити, що переможцем став держатель зарплатної картки, який давно й активно використовує свою картку для щоденних розрахунків. Сподіваємось, що його перемога стане яскравим прикладом для інших наших клієнтів. Акція триває, і найбільш активні держателі карток MasterCard та Maestro Укрексімбанк обов'язково отримають призи".

За словами менеджера з розвитку бізнесу представництва MasterCard Europe в Україні Володимира Римчука, Ліга Чемпіонів - чудова платформа для організації маркетингових кампаній, спрямованих на стимулювання використання пластикових карт. "Саме тому цього року ми продовжили спонсорський контракт з УЄФА і плануємо підтримати практику спільної організації футбольних кампаній з українськими банками. Що стосується нинішньої акції з Укрексімбанком, ми дуже задоволені результатами промо-акцій й очікуємо продовження кампанії".

Для решти ж учасників Акції Укрексімбанк та MasterCard підготували приємний сюрприз – продовження Акції "Один рух – фантастичний результат!" до 30.06.2009. Розраховуючись карткою Maestro або MasterCard за щоденні покупки, можна виграти плазмовий телевізор Panasonic, а також велику кількість додаткових призів: м’ячі, спортивні сумки, футболки, флешки тощо – дійсно фантастичний результат!

Комментарии

blog comments powered by Disqus